71 відгук
(067) 685 02 32 / (095) 025 71 88 / (063) 315-81-99
+380 (67) 685-02-32
+380 (95) 025-71-88
+380 (63) 315-81-99
ул. Попудренко, 28, офис, 7, Київ, Україна
"МИРТЕХСЕРВИС" - торгівельне та касове обладнання

Касовий апарат ВАМП МІКРО

Касовий апарат ВАМП МІКРО

У законодавство України були внесені зміни, які розширили перелік товарів та послуг, продаж яких підлягає реєстрації шляхом фіксації з використанням РРО.

Касові апарати нового покоління не тільки видають на друк фіскальний чек, але і зберігають інформацію у фіскальній пам'яті для подальшого формування та передачі звіту в ГФСУ.

Використання касових апаратів необхідно не тільки в магазинах або інших обладнаних торгових точках, але і для виїзної торгівлі. Тому виробники прагнуть створювати нові моделі, які відрізняються компактністю, легкістю, стійкістю до різних погодних умов (вологи і різними показниками температури).

Касовий апарат ВАМП МІКРО – апарат нового покоління. Його призначення – автоматизація торговельної діяльності, ведення обліку платіжних операцій і аналізу діяльності підприємців.

Касовий апарат ВАМП МІКРО оснащений контрольною стрічкою в електронній формі (КСЕФ), що дозволяє йому, відповідно до вимог законодавства України, здійснювати передачу контрольно-облікових даних в ГФСУ.

Касовий апарат ВАМП МІКРО внесений до Державного реєстру РРО і відповідає всім вимогам Українського Фіскального Законодавства.

Касовий апарат можна використовувати в таких сферах:

· малі архітектурні форми;

· кафе, ресторани і бари;

· магазини невеликого формату;

· відділи продажу акцизних товарів;

· заклади громадського харчування;

· виїзна торгівля.

Касовий апарат ВАМП МІКРО обладнаний вбудованим GSM-модемом для постійного доступу до мережі інтернету. За допомогою дистанційного керування (WEB доступу) можна віддалено вносити зміни і отримувати дані з касового апарата, не заважаючи касиру виконувати безперервно роботу.

У касовому апараті ВАМП МІКРО можна запрограмувати 15000 найменувань товарів, довжина 1 назви товару - до 30 символів.

Касовий апарат ВАМП МІКРО володіє компактними розмірами 192Х91Х58 мм, важить всього 0,5 кг, оснащений вологозахищеній клавіатурою, діапазон температур, при якому можна використовувати апарат коливається від – 5° до + 45 ° С, що робить його зручним для використання при виїзній торгівлі, де робоче місце касира зазвичай малогабаритне.

Касовий апарат ВАМП МІКРО працює при підключенні до ваг MT Tiger E, CAS AP-1, BP-02MCY, Macca-K MK-32.2, DIGI DS-788.

Кассовый аппарат ВАПМ МИКРО имеет встроенную Li-Pol аккумуляторную батарею мощностью 1900 mAh, 7,4 В, так что в случае возникновения проблем с подключением к электросети, аппарат может продолжать беспрерывную работу несколько часов.

Аппарат оснащен встроенным принтером LPTZ-245 В, который воспроизводит печать чеков со скоростью 75 мм/сек на термоленте шириною 57 мм.

Кассовый аппарат ВАПМ МИКРО обладает графическим 16-ти разрядным 2-х строчным дисплеем, на котором отображается качественное графическое изображение.

Рідкокристалічний індикатор з підсвічуванням рівня заряду акумулятора і сигналу GSM призначений для швидкого усунення проблем у разі їх виникнення шляхом візуалізації сигналу про проблему.

Касовий апарат ВАМП МІКРО легкий у використанні, компактний, доступний за ціною, хороший вибір з асортименту РРО нового покоління.
Інші статті
 • Касовий апарат ВАМП МІКРО
  Касовий апарат ВАМП МІКРО
  Касовий апарат ВАМП МІКРО – касовий апарат нового покоління. Розрахований для автоматизації торговельної діяльності, дає можливість здійснювати облік та управління платіжними операціями,
  Повна версія статті
 • Касові Апарати
  Касові Апарати
  Касове обладнання, яке встановлюється для обліку продажу, повинно відповідати сертифікації і бути внесено в Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner