71 відгук
(067) 685 02 32 / (095) 025 71 88 / (063) 315-81-99
+380 (67) 685-02-32
+380 (95) 025-71-88
+380 (63) 315-81-99
ул. Попудренко, 28, офис, 7, Київ, Україна
"МИРТЕХСЕРВИС" - торгівельне та касове обладнання

Касові Апарати

Касові Апарати

Для того, щоб прискорити процес обслуговування покупців і організувати робоче місце касира, необхідно обладнати його касовим апаратом. РРО допомагає поліпшити ведення обліку товарообігу або наданих послуг і зберегти інформацію у фіскальному пам'яті для подальшого формування та подання звіту у відповідності з законодавством України.

Касове обладнання, яке встановлюється для обліку продажу, повинно відповідати сертифікації і бути внесено в Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. На сьогодні в ньому представлені касові апарати та фіскальні реєстратори, які можуть бути стаціонарними і переносними.

Портативні касові апарати мають клавіатуру, відрізняються значно меншими розмірами, невеликою вагою, меншою кількістю інтерфейсних портів для з'єднання з іншими пристроями. Зручні у використанні на невеликому просторі. Підходять для використання на виїзній торгівлі, у кіосках, кур'єрами при доставці. Портативні касові апарати виконують ті ж функції, що й стаціонарні, мають більш низьку вартість і дозволяють експлуатувати в різних умовах. Зазвичай такі касові апарати оснащені потужною вбудованою батареєю, яка дозволяє працювати тривалий час без підзарядки, і GPRS модем для передачі даних. Враховуючи умови експлуатації можна вибрати модель з вологозахисним клавіатурою, стійку до різних температурних показників.

Стационарные кассовые аппараты (фискальные регистраторы) работают только в связке с ПК, ноутбуком, планшетом, что дает возможность ускорить процесс работы кассира. Предусмотрено подключение к весам, сканерам штрих-кодов, денежному ящику и считывателю банковских магнитных карт. Кассовый аппарат должен быть оснащен дисплеем покупателя, это требование прописано в законодательстве Украины по РРО.

Любой кассовый аппарат должен иметь электронную контрольную ленту  для хранения данных на протяжении всего срока эксплуатации РРО.

Перш ніж зробити вибір - яке касове обладнання підійде для вашої торгової точки або магазину, необхідно точно розуміти, які функції воно буде виконувати. Проаналізуйте, чи є необхідність в підключенні на робочому місці ваг, або зважування товару відбувається на окремих спеціально обладнаних місцях. В залежності від того, яке робоче місце касира можна підібрати касовий апарат різних габаритів.

Слід звернути увагу на принтер. Якісний принтер дозволить довгий час його експлуатувати, швидко друкуючи чеки з якісним зображенням. Деякі касові апарати мають принтер, який виводить на друк логотип підприємства, штрих-коди. Також важливо, щоб касовий апарат був оснащений індикатором покупця, який повідомить про проблеми з'єднання з інтернетом або низький рівень зарядки акумуляторної батареї для швидкого усунення неполадок.

Касові апарати нового покоління значно збільшує продуктивність роботи касира, прискорюючи процес обслуговування покупця, містять об'ємну інформацію про найменування товарів і послуг, практично виключають вчинення помилок у розрахунках, полегшують завдання обліку, автоматизуючи процес продажів.

Інші статті
 • Касовий апарат ВАМП МІКРО
  Касовий апарат ВАМП МІКРО
  Касовий апарат ВАМП МІКРО – касовий апарат нового покоління. Розрахований для автоматизації торговельної діяльності, дає можливість здійснювати облік та управління платіжними операціями,
  Повна версія статті
 • Касовий апарат ВАМП МІКРО
  Касовий апарат ВАМП МІКРО
  Касовий апарат ВАМП МІКРО – апарат нового покоління. Його призначення – автоматизація торговельної діяльності, ведення обліку платіжних операцій і аналізу діяльності підприємців.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner