Лічильник банкнот GEOS AL-800 – повністю автоматичний пристрій призначений для перерахунку грошей та виявлення підробок різних типів валют. Він має підвищену надійність і великий ресурс роботи і рекомендується для перерахунку однорідної за номіналом грошової маси в місцях з великим обігом готівки. Оптимальне співвідношення ціни та якості робить лічильник GEOS AL-800 привабливим як для банківської сфери, так і для роздрібної торгівлі.
Спеціально розроблений для задоволення всіх ваших потреб у підрахунку валюти, цей передовий лічильний апарат пропонує безліч функцій, які роблять підрахунок готівки легким завданням. Завдяки технології виявлення MG, УФ та ІЧ ви можете бути впевнені, що кожна купюра, яка проходить через цю машину, буде ретельно перевірена на наявність фальшивих купюр. РК-дисплей надає чітку та точну інформацію щодо підрахунку, а в комплекті є все необхідне для початку роботи, включаючи шнур живлення, посібник користувача та зручну щіточку для чищення. Висока місткість укладача 200 банкнот забезпечує безперебійний підрахунок, а вражаюча швидкість підрахунку 1000 банкнот за хвилину забезпечує швидкі та точні результати.
Функціональні можливості лічильника валют GEOS AL-800
- Оптимальна швидкість перерахунку – 1000 банкнот за хвилину.
- Автоматичний або ручний старт.
- Режим підсумовування результатів перерахунку.
- Режим відліку пачки банкнот заданого користувачем розміру (від 1 до 999 банкнот).
- Механічна настройка товщини банкнотного паперу.
- Зупинення перерахунку та виведення на дисплей коду помилки при виявленні ланцюжка банкнот, здвоєних, зліплених, зам’ятих банкнот, банкнот з великим відсутнім фрагментом.
- Звукова індикація помилок (з можливістю відключення за бажанням користувача).
- Індикація увімкнених режимів: пачки, підсумовування, ручного старту.
Відмітні особливості GEOS AL-800
- Металевий каркас істотно знижує вібрації та забезпечує високу надійність рахунку та великий ресурс роботи лічильника.
- Завдяки спеціальній конструкції датчиків рахунку, що забезпечує їх самоочищення, значно збільшується міжсервісний інтервал експлуатації лічильника.
- Світлодіодний дисплей червоного світіння розроблений відповідно до вимог кредитних організацій щодо забезпечення чіткої фіксації результатів рахунку чорно-білими камерами систем відеоспостереження. Показ дисплея добре видно оператору під різними кутами огляду та при будь-якому освітленні в приміщенні.
- Подача кишені великої ємності, що вміщає 400 банкнот.
- Спеціальна форма приймальної кишені забезпечує точне та рівне укладання перерахованих банкнот.
- Прийомна кишеня та частина елементів конструкції виконані з удароміцного пластику з додаванням карбонового волокна – високотехнологічного конструкційного матеріалу, що гарантує високу міцність та не електростатичність.
- Колір та фактура матеріалу корпусу спеціально підібрані для зменшення забруднень корпусу лічильника у процесі його експлуатації.
- Пило- та вологостійка сенсорна панель управління.
- Зручна ручка для перенесення лічильника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gera |
| Вид обладнання | Лічильник банкнот |
| Вид детекції | SD, UV, MG, IR, MT, IRD |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість рахунку | 1000 шт./хв |
| Мінімальна швидкість рахунку | 1000 шт./хв |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Режим роботи | Автоматичний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Висота | 245 мм |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Ємність кишені завантаження | 200 шт |
| Ємність кишені приймання | 200 шт |
- Ціна: 4 000 ₴







